White mandarin с доставкой вся Украина

Вид:
Показать:
Сортировка:
Набор для восстановления волос "Кератинове восстановление". PROTECTION Набір для відновлення волосся "Кератинове відновлення". PROTECTION Час настав! Набір для волосся PROTECTION White Mandarin складається: Регенеруючий шампунь для фарбованого та пошкодженого волосся. PROTECTION Регенерую..
1107.00 грн.
Набор для восстановления волос "Кератинове восстановление". PROTECTION Набір для відновлення волосся PROTECTION Час настав! Набір для волосся PROTECTION White Mandarin складається: Регенеруючий шампунь для фарбованого та пошкодженого волосся. PROTECTION Регенеруючий кондиціонер для фарбов..
1822.00 грн.
Регенерирующая маска для окрашенных и поврежденных волос. PROTECTION Регенеруюча маска для фарбованого та пошкодженого волосся. PROTECTION Час настав! Регенеруюча маска з гідролізатом протеїнів 5 злаків входить у 5-етапну систему догляду за фарбованим та пошкодженим волоссям лінійки PROTECT..
450.00 грн.
Регенерирующий кондиционер для окрашенных и поврежденных волос. PROTECTION Регенеруючий кондиціонер для фарбованого та пошкодженого волосся. PROTECTION Час настав! Кондиціонер, що регенерує, з гідролізатом протеїнів 5 злаків — дарує волоссю шовковистість і блиск, обволікаючи його рослинними..
428.00 грн.
Регенерирующий шампунь для окрашенных и поврежденных волос. PROTECTION Регенеруючий шампунь для фарбованого та пошкодженого волосся. PROTECTION Час настав!   Ще більше варіантів: Набір для відновлення волосся PROTECTION Набір для відновлення волосся "Кератинове відновлення". P..
320.00 грн.
Спрей-реструктуризация для окрашенных и поврежденных волос. PROTECTION Спрей-реструктуризація для фарбованого та пошкодженого волосся. PROTECTION Час настав! Спрей-реструктуризація з гідролізатами протеїнів п'яти злаків відновлює кератиновий шар волоc завдяки натуральним гідролізатам білка...
359.00 грн.
Филлер-масло. Увлажнение и защита волос. PROTECTION Філлер-масло. Зволоження та захист волосся. PROTECTION Час настав! Філлер-масло – це щоденний захист кератинового шару волосся від пересушування, забруднення, пошкодження вільними радикалами УФ-променів та засобів для укладання. Філлер-мас..
365.00 грн.