Категории
Последние отзывы
Якісне і вражаючий смак. Тонкий ніжний букет. Насолода кожного ковтка.. ...»
Поліна Мусевич
Мой первый результат, это перестала думать чтобы еще съесть. Лишние килограммы тают на глазах, каждый день проверяю. Хлорофилл и зерна это про любовь... ...»
Анна Васюк
Очень хорошая пенка, не сушит кожу. Пользуюсь уже два года... ...»
Ангелина Басай
Виглядає як на фото, на смак як горілка. Приїхала посиока на наступний день у Бровари... ...»
Дмитро Мізін

Аксессуары

Вид:
Показать:
Сортировка:
1 сеанс чистки лица пробный Консультация по выбру наиболее подходящей насадки Zeitgard и сопутствующих средств для очищения кожи. Вы получите не только большое удовольствие, но и положительный результат от использования Zeitgard Pro. Zeitgard PRO- это инновационная электрическая щетка для уход..
350.00 грн.
Algetics Thalasso Cosmitics Рукавичка для душа, LR Данный товар доступен в странах Украина, Россия, Казахстан. Производитель: Германия LR     ..
79.00 грн.
LR ZEITGARD Крем для тела LR ZEITGARD Крем для тіла ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Количество ограничено Розгладжує та підтягує для помітно більш пружного та підтягнутого тіла Збагачений транспортною системою активних інгредієнтів Покращує еластичність шкіри З пантенолом, віта..
930.00 грн.
LR ZEITGARD Очищаючий крем для лица LR ZEITGARD Очищаючий крем для обличчя ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Количество ограничено М'яко та ефективно видаляє забруднення та шкірне сало Глибоко очищає та омолоджує шкіру Підтримує регенерацію шкіри завдяки екстракту харунгани ..
530.00 грн.
LR ZEITGARD Тоник для лица LR ZEITGARD Тонік для обличчя ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Количество ограничено Лосьйон для обличчя преміум-класу з формулою без спирту Відновлює, заспокоює та зміцнює природний захисний бар'єр шкіри З цинком, алантоїном, пантенолом і екстрактом ха..
530.00 грн.
Zeitgard Pro Базовый набор Zeitgard Pro Базовий набір ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. LR ZEITGARD PRO Базовий набір Прилад із зарядною станцією Насадка для очищення обличчя (з адаптером) Насадка для пілінгу обличчя Насадка для розгладжування шкіри обличчя Масажна насадка для ..
13500.00 грн.
Zeitgard Pro с насадкой для массажа Zeitgard Pro з насадкою для масажу ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Інтелектуальний косметичний прилад із передовими технологіями Засіб для догляду за шкірою тіла з коливальним & ультразвукова функція Ефективний догляд за тілом для біл..
7999.00 грн.
Zeitgard Pro с насадкой для очищения Zeitgard Pro з насадкою для очищення ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии.   Zeitgard Pro – це універсальний, багатофункціональний прилад, який дозволяє отримати ефект, як після відвідування косметичного салону. Zeitgard PRO с насадкой для оч..
8149.00 грн.
Zeitgard Pro с насадкой для пилинга лица Zeitgard Pro з насадкою для пілінгу обличчя ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Інтелектуальний косметичний прилад із передовими технологіями Насадка для пілінгу обличчя з ультразвуковою функцією Інтенсивне відлущування для помітно гладш..
7999.00 грн.
Zeitgard Pro с насадкой для разглаживания кожи лица Zeitgard Pro з насадкою для розгладжування шкіри обличчя ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Інтелектуальний косметичний пристрій з передовими технологіями Насадка для розгладження шкіри обличчя з ультразвуковою функцією Ефективни..
7999.00 грн.
Zeitgard Pro с насадкой для массажа Zeitgard Pro з насадкою для масажу ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. LR ZEITGARD змінна масажна насадка для тіла для Zeitgard Pro.     LR ZEITGARD PRO Інтелектуальний косметичний прилад із передовими технологіями Засіб д..
2199.00 грн.
Zeitgard Pro насадка для очищения с адаптером Zeitgard Pro насадка для очищення з адаптером ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Змінна щітка для очищення Zeitgard Pro з антибактеріальними властивостями з адаптером.   Один прилад Zeitgard Pro підтримує 4 різні насадки: 1 Оч..
2199.00 грн.
Zeitgard Pro насадка для пилинга лица Zeitgard Pro насадка для пілінгу обличчя LR ZEITGARD змінна насадка для пілінгу для Zeitgard Pro. ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Інтелектуальний косметичний прилад із передовими технологіями Насадка для пілінгу обличчя з ультразвуково..
2199.00 грн.
Zeitgard Pro насадка для разглаживания кожи лица Zeitgard Pro насадка для розгладжування шкіри обличчя ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. LR ZEITGARD змінна насадка для розгладження шкіри для Zeitgard Pro.   Різні теплові режими (тепло/холод) дозволяють доставляти в глибок..
2199.00 грн.
Zeitgard Pro сменная щетка для очищения Zeitgard Pro змінна щітка для очищення ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии. Змінна щітка для очищення Zeitgard Pro з антибактеріальними властивостями. Індивідуальна щітка. Якщо в сім'ї або в салоні краси користуються Zeitgard Pro кілька людей,..
829.00 грн.