Категории
Последние отзывы
На подарунок саме те. Вигляд яскравий, горілка з золотом, графин у подарунок... ...»
Дмитро Василюк
Дуже сподобався букет, після пробника замовила повноційний флакон. Аромат коштовний та об'ємний... ...»
Волосюк Галина
Дуже дуже смачно, додаю до кефіру це моя вечеря. Завжди беру до поїздки, зручно у пакетиках, пакетик розподіляю на дві порції... ...»
Колосюк Надія
Тільки завершила курс, почуваю себе значно краще. Вже порадила подрузі... ...»
Олена З.

PRO HEALTHY с доставкой вся Украина

Вид:
Показать:
Сортировка:
MULTI BRAN Комплекс витаминов, минералов, БАР. пребиотики, клетчатки MULTI BRAN Комплекс вітамінів, мінералів, БАР. пребіотики, клітковини Час настав! НОВИЙ ПРОДУКТ для тих, хто ACTIVE & HEALTHY – ПОЖИВНИЙ ПЕРЕКУС ДЛЯ ШВИДКОГО НАСИЧЕННЯ В ПРОГРАМАХ СХУДНЕННЯ від бренду PRO HEALTHY...
521.00 грн.
Бокс MIX PROTEIN BOX Бокс MIX PROTEIN BOX Час для контролю ваги настав! Лімітована спеціальна версія Марафон по схудненню СТАРТ 20 лютого 2023р! Поспішай. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ! P.S. Приємні подарункові сертифікати для тих, хто буде активним на марафоні й покаже кращі результати!  ..
2689.00 грн.
2499.00 грн.
ДД Меланин+ ДД Меланін+ Час настав! Меланін+ — інноваційний потужний антиоксидант, отриманий у процесі біотехнологій • Підвищення захисних сил організму • Нормалізація метаболічних процесів • Профілактика наслідків хронічного стресу • Усунення явища інтоксикації в онкологічно хворих ..
739.00 грн.
ДД Хлорофил 50 мл ДД Хлорофіл 50 мл Час настав! Безкоштовна онлайн-консультація лікаря   ХЛОРОФІЛ – зелений рослинний пігмент, який поєднує в собі потужні речовини, завдяки чому має системний вплив на організм. На сьогодні вже досконало доведено позитивний вплив на імунітет, кров..
623.00 грн.
Коктейль Протеиновый Mix Protein control (Протеин) Коктейль Протеїновий Mix Protein control (Протеїн) Час настав! НОВИЙ ПРОДУКТ для тих, хто ACTIVE & HEALTHY, – перший із двох протеїнових коктейлів з нової лінійки від бренду PRO HEALTHY Поживний низькокалорійний коктейль із концентро..
1273.00 грн.
Коктейль Протеиновый для похудения Коктейль Протеїновий для схуднення Mix Protein slim Час настав! НОВИЙ ПРОДУКТ для тих, хто ACTIVE & HEALTHY.  Поживний низькокалорійний коктейль із концентрованним білком та пребіотиками та 12 потужними природними жироспалювачами. Для інтенс..
1416.00 грн.