Категории

Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина

Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина
Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина Zeitgard Pro насадка для массажа с доставкой вся Украина
Производитель: LR Health & Beauty Systems
Модель: 70103-1
Наличие: Есть в наличии
Цена: 2199.00 грн.

Доступные варианты


* Zeitgard Classic/Soft:

Кол-во:     - или -   В закладки
В сравнение

Zeitgard Pro с насадкой для массажа

Zeitgard Pro з насадкою для масажу

ВНИМАНИЕ!!! Спешите, пока есть в наличии.

LR ZEITGARD змінна масажна насадка для тіла для Zeitgard Pro.

 

 

LR ZEITGARD PRO

 • Інтелектуальний косметичний прилад із передовими технологіями
 • Засіб для догляду за шкірою тіла з коливальним & ультразвукова функція
 • Ефективний догляд за тілом для більш пружної та рівної шкіри
 • Підтягує сполучну тканину та допомагає помітно зменшити целюліт

 

ZEITGARD Pro для масажу (Body Skincare Tool LR)
Відкрийте для себе нову інновацію для щоденного догляду за красою: пристрій Zeitgard Pro* нового покоління відкриває нову еру в косметичному догляді високого класу для краси, яка зберігається протягом тривалого часу. Інноваційний пристрій використовує передові ультразвукові та вібраційні технології, поєднуючи їх із чотирма змінними головками, приносячи професійну якість салону краси у ваш дім.

Ультразвуковий масаж із засобом догляду за тілом надає вашому тілу більш підтягнутого та рівномірного вигляду. При щоденному застосуванні зміцнює сполучну тканину та зменшує целюліт.

Ультразвукові коливання проникають у шкіру на кілька сантиметрів. Тут вони можуть допомогти розрідити жир у клітинах шкіри. Завдяки ефекту вібраційного масажу Body Skincare Tool розріджений жир у клітинах шкіри здатний рівномірно відновлюватися, роблячи шкіру більш гладкою та пружною. Крім того, завдяки ультразвуковій технології активні інгредієнти крему для тіла LR ZEITGARD з транспортна система активних інгредієнтів може глибше та швидше проникати в шкіру. При регулярному застосуванні депо активних речовин накопичується в глибоких шарах шкіри, що забезпечує тривалий ефект.

 

*Косметичний пристрій зі змінними головками подано на патент у Німеччині: 10 2022 200 747.6

 

До набору входить:
1x ZEITGARD PRO
1x Насадка для масажу, для догляду за шкірою тіла

 

 

Zeitgard Pro – це універсальний, багатофункціональний прилад, який дозволяє отримати ефект, як після відвідування косметичного салону.

Переходьте на новий рівень у щоденних процедурах для краси! Інноваційний косметичний прилад Zeitgard Pro нового покоління – це апаратна косметологія найвищого рівня для непідвласної часу краси.

 

LR номінована на German Design Award 2023 за дизайн косметичного пристрою Zeitgard Pro! Крім високої ефективності та інноваційних технологій, пристрій також виділяється своїм ергономічним сучасним дизайном.

Ми дуже раді та пишаємось цією номінацією!

 

Прилад поєднує в собі такі прогресивні технології, як ультразвук та осциляція, а також чотири різні насадки для догляду та краси – не менш професійні за косметологічні процедури. Коли змінюється насадка, прилад Zeitgard Pro автоматично розпізнає, яку технологію застосовувати.

Zeitgard Pro – це універсальний, багатофункціональний прилад, який дозволяє отримати ефект, як після відвідування косметичного салону. Наприклад, за допомогою ультразвукових коливань антивікові активні речовини набагато швидше і глибше проникають в шкіру. Ультразвук діє, як мікромаса, тому сприяє відновленню синтезу колагену. В результаті маємо підтягнуті контури обличчя та тіла.

Д-р Герріт Шліппе, експерт з дерматології та венерології, 25 років досвіду роботи в наукових косметологічних дослідженнях

 

 

Цільова група

Підходять для будь-якої вікової категорії та потреб будь-якого типу шкіри, тому що є засоби як для нормальної, так і для чутливої шкіри. Підходить для чоловіків і для жінок.

 

Використовуйте на всі 100%. Прилад підтримує чотири різні б’юті-насадки.

Запатентована новинка! Цей неймовірний пристрій для догляду за обличчям поєднує в собі 4 професійні техніки в одному зручному пристрої.

1. Щітка для чищення

2. Насадка Anti-age для розгладжування шкіри

3. Кавітаційний пілінг / детокс шкіри

4. Масажна насадка

Zeitgard Pro – це універсальний прилад для догляду за шкірою. Завдяки новим технологіям ви можете легко змінювати 4 б’юті-насадки одним натисканням на кнопку:
1. Насадка для очищення обличчя - у 10 разів ефективніше за традиційне, м’яке очищення за допомогою щітки з осциляційною технологією та антибактеріальним покриттям ворсинок.
2. Інноваційна насадка для пілінгу обличчя забезпечує глибоке очищення пор та вирівнює шкіру завдяки ультразвуковій технології.
3. Насадка для розгладжування шкіри транспортує активні антивікові речовини у глибокі шари шкіри та помітно зменшує зморшки.
4. Масажна насадка для тіла зміцнює проблемні ділянки та робить шкіру більш еластичною завдяки ультразвуку та вібрації.

 

 

Zeitgard Pro насадка для массажа

Zeitgard Pro сменная насадка для массажа

 • Интеллектуальный косметический прибор с передовыми технологиями
 • Средство по уходу за кожей тела с колеблющимся & ультразвуковая функция
 • Эффективный уход за телом для более упругой и ровной кожи
 • Подтягивает соединительную ткань и помогает заметно снизить целлюлит

 

ZEITGARD Pro для массажа (Body Skincare Tool LR)
Откройте новую инновацию для ежедневного ухода за красотой: устройство Zeitgard Pro* нового поколения открывает новую эру в косметическом уходе высокого класса для красоты, которая сохраняется в течение длительного времени. Инновационное устройство использует передовые ультразвуковые и вибрационные технологии, сочетая их с четырьмя сменными головками, принося профессиональное качество салона красоты в ваш дом.

Ультразвуковой массаж со средством по уходу за телом придает вашему телу более подтянутый и равномерный вид. При ежедневном применении укрепляет соединительную ткань и уменьшает целлюлит.

Ультразвуковые колебания проникают в кожу на несколько сантиметров. Здесь они могут помочь разредить жир в клетках кожи. Благодаря эффекту вибрационного массажа Body Skincare Tool, разреженный жир в клетках кожи способен равномерно восстанавливаться, делая кожу более гладкой и упругой. Кроме того, благодаря ультразвуковой технологии активные ингредиенты крема для тела LR ZEITGARD с транспортной системой активных ингредиентов могут глубже и быстрее проникать в кожу. При регулярном применении депо активных веществ накапливается в глубоких слоях кожи, что обеспечивает длительный эффект.

 

*Косметическое устройство с сменными головками подано на патент в Германии: 10 2022 200 747.6

 

В набор входит:
1x ZEITGARD PRO
1x Насадка для массажа, по уходу за кожей тела

 

 

Данный товар доступен для заказа в более 33 странах - Украина, Белоруссия, Россия, Казахстан, Армения, Азербайджан, Туркмения, Албания, Австралия, Бельгия. Болгария, Дания, Германия, Финляндия, Франция, Греция, Италия, Лихтенштейн, Люксембург, Новая Зеландия, Нидерланды, Норвегия, Австрия, Польша, Португалия, Румыния, Швеция, Швейцария, Словакия, Испания, Чехия, Турция, Венгрия, Кипр.(каталог)


Производитель: LR Health & Beauty Systems, Германия

 

Купить Zeitgard Pro насадка для массажа из Германии

Купить Zeitgard Pro насадка для массажа из Германии с доставкой Киев, Авдеевка, Акимовка, Александрия, Александровка, Александровка, Алупка, Алушта, Алчевск, Амвросиевка, Антрацит, Апостолово,  Арбузинка, Армянск, Артемовск, Арциз, Ахтырка, Балаклея, Балта, Бар, Барановка, Барвенково, Барышевка, Бахмач, Бахчисарай,  Баштанка, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Беловодск, Белогорск, Белогорье, Белозерка, Белополье, Беляевка, Бердичев,  Бердянск, Берегово, Бережаны, Березанка, Березино, Березовка, Берислав, Бершадь, Близнюки, Бобринец, Бобровица, Богодухов,  Богуслав, Болград, Болехов, Борзна, Борислав, Борисполь, Боровая, Бородянка, Борщев, Боярка, Бровары, Броды, Брусилов, Брянка,  Бузуков, Бурштын, Бурынь, Буск, Бучач, Валки, Варва, Васильевка, Васильков, Васильковка, Великая Белозерка, Великая Новоселка,  Верхнеднепровск, Верхов, Верховина, Веселиново, Веселое, Вижница, Винница, Виноградов, Виньковцы, Вишневое, Владимир-Волынский,  Владимирец, Вознесенск, Волноваха, Воловец, Володарка, Володарское, Волочиск, Волчанск, Вольногорск, Вольнянск, Врадиевка,  Высокополье, Вышгород, Гадяч, Гайворон, Гайсин, Галич, Гаспра, Геническ, Герца, Глеваха, Глобино, Глухов, Глыбокая, Голая Пристань,  Голованевск, Горловка, Горностаевка, Городенка, Городище, Городня, Городок, Горохов, Гоща, Гребенка, Гуляйполе, Гурзуф, Гусятин,  Двуречная, Дебальцево, Демидовка, Деражня, Дергачи, Джанкой, Дзержинск, Диканька, Днепродзержинск, Днепропетровск,  Днепрорудное, Доброполье, Добрянка, Докучаевск, Долина, Долинская, Доманевка, Донецк, Драбов, Дрогобыч, Дружковка, Дубно,  Дубровица, Дунаевцы, Евпатория, Еланец, Емильчино, Енакиево, Жашков, Желтые Воды, Жидачев, Житомир, Жмеринка, Жолква,  Залещики, Запорожье, Заречное, Заставна, Зачепиловка, Збараж, Зборов, Звенигородка, Згуровка, Здолбунов, Зеньков, Змиев, Знаменка,  Золотоноша, Золочев, Ивано-Франковск, Ивановка, Иванычи, Измаил, Изюм, Изяслав, Илларионово, Ильинцы, Ильичевск, Ирпень, Иршава,  Ичня, Кагарлык, Казанка, Казатин, Каланчак, Калиновка, Калуш, Каменец-Подольский, Каменка, Каменка-Бугская, Каменка-Днепровская,  Камень-Каширский, Канев, Карловка, Катеринополь, Каховка, Кегичевка, Кельменцы, Керчь, Киверцы, Киев, Килия, Кировоград, Кировск,  Кировское, Кицмань, Кобеляки, Ковель, Кодыма, Козелец, Козельщина, Козова, Козятин, Коломак, Коломыя, Компанеевка, Комсомольск,  Конотоп, Константиновка, Кореиз, Корец, Короп, Коростень, Коростышев, Корсунь-Шевченковский, Корюковка, Косов, Костополь, Котельва,  Котовск, Краматорск, Красилов, Красноармейск, Красноград, Краснодон, Краснокутск, Красноперекопск, Краснополье, Красные Окны,  Красный Лиман, Красный Луч, Кременчуг, Кривой Рог, Куйбышево, Кулиничи, Купянск, Ладыжин, Лисичанск, Лозовая, Лопатин, Лохвица,  Лубны, Луганск, Луцк, Львов, Люботин, Макеевка, Мангуш, Марганец, Мариуполь, Марьинка, Мелитополь, Мена, Мерефа, Миргород,  Михайловка, Млинов, Могилев-Подольский, Молодецкое, Монастыриска, Монастырище, Моршин, Мостиска, Мукачево, Мурованые  Куриловцы, Народичи, Недригайлов, Нежин, Немиров, Нетишин, Нижние Серогозы, Николаев, Никополь, Новая Каховка, Новая Одесса,  Новая Ушица, Новгород-Северский, Новгородка, Новоазовск, Новоайдар, Новоархангельск, Нововолынск, Нововоронцовка, Новоград- Волынский, Новоднестровск, Новомиргород, Новомосковск, Новопсков, Новоселица, Новотроицкое, Новоукраинка, Новояворовск, Новые  Санжары, Новый Буг, Носовка, Обухов, Овидиополь, Овруч, Одесса, Онуфриевка, Оратов, Орджоникидзе, Орехов, Оржица, Острог, Очаков,  Павлоград, Первомайск, Первомайский, Первомайское, Перевальск, Перемышляны, Перечин, Переяслав-Хмельницкий, Першотравенск,  Першотравенск, Петрово, Петропавловка, Печенеги, Пирятин, Погребище, Подволочиск, Подгайцы, Полесское, Пологи, Полонное, Полтава,  Попасная, Попельня, Приазовское, Прилуки, Приморск, Пустомыты, Путивль, Путила, Пятихатки, Радехов, Радомышль, Радывылив,  Раздельная, Раздольное, Ракитное, Ратнов, Рахов, Репки, Решетиловка, Ровеньки, Ровно, Рогатин, Рожище, Рожнятов, Розовка, Романов,  Ромны, Рубежное, Ружин, Саврань, Садовое, Саки, Самбор, Сарата, Сарны, Сахновщина, Свалява, Сватово, Свердловск, Светловодск,  Севастополь, Северодонецк, Селидово, Семеновка, Семеновка, Середина-Буда, Симферополь, Синельниково, Скадовск, Сквира, Сколе,  Славута, Славутич, Славяносербск, Славянск, Смела, Снежное, Снигиревка, Снятин, Сокаль, Сокиряны, Соленое, Сосница, Сосновка,  Софиевка, Ставище, Старая Выжевка, Старая Синява, Старобельск, Старобешево, Старое село, Староконстантинов, Старый Самбор,  Стаханов, Сторожинец, Стрый, Судак, Сумы, Счастье, Талалаевка, Тальное, Тараща, Тарутино, Татарбунары, Тельманово, Теофиполь,  Теплик, Теребовля, Терновка, Тернополь, Тетиев, Тлумач, Токмак, Томаковка, Томашполь, Торез, Троицкое, Тростянец, Трускавец,  Тульчин, Турийск, Турка,Тячев, Ужгород, Украинка, Ульяновка, Умань, Устиновка, Фастов, Феодосия, Фрунзовка, Харцызск, Харьков,  Херсон, Хмельник, Хмельницкий, Хорол, Хотин, Христиновка, Хуст, Харичанка, Цюрупинск, Олешки, Чаплинка, Чемеровцы,  Червоноармейск, Черноморск, Червоноград, Черкассы, Черневцы, Чернигов, Черниговка, Черновцы, Черногородка, Черняхов, Чортков,  Чугуев, Чутово, Шаргород, Шахтерск, Шацк, Шепетовка, Широкое, Ширяево, Шишаки, Шостка, Шпола, Шумск, Щорс, Энергодар,  Южноукраинск, Южный, Яворов, Яготин, Ялта, Ямполь, Яремча, Ярмолинцы, Ясиноватая, Украина, Казахстан

 

 

Если у вас возникли вопросы по ZEITGARD PRO, свяжитесь с нами.

Для любого типа кожи

 

ZEITGARD Pro Body Skincare Tool LR

LR ZEITGARD replacement body massage head for Zeitgard Pro.
 • Intelligent cosmetic device of cutting-edge technology
 • Body Skincare Tool, with oscillating & ultrasonic function
 • Effective body care, for firmer and more even skin
 • Tightens connective tissue and helps visibly reduce cellulite

 

ZEITGARD Pro + Body Skincare Tool LR
Discover the new innovation for your daily beauty care: The new generation Zeitgard Pro* device ushers in a new era in high-end cosmetic care, for beauty that lasts over time. The innovative device utilizes advanced ultrasound and vibration technologies, while combining them with four interchangeable heads, bringing the professional quality of a beauty salon to your home.

An ultrasonic massage with the Body Skincare Tool gives your body a firmer and more even appearance. When used daily, it strengthens connective tissue and reduces cellulite.

Ultrasonic vibrations penetrate a few centimetres into the skin. Here, they can help liquify fat within the skin cells. Thanks to the vibrating massage effect of the Body Skincare Tool, the liquified fat in the skin cells is able to reform evenly, making the skin appear smoother and firmer In addition, thanks to ultrasound technology, the active ingredients of the LR ZEITGARD Body Cream with active ingredient transport system can penetrate deeper and faster into the skin. When used regularly, an active ingredient depot builds up in the deeper skin layers, resulting in a long-lasting effect.

 

*The cosmetic care device with interchangeable heads has been filed for a Patent in Germany: 10 2022 200 747.6

 

The Set includes:
1x ZEITGARD PRO Device
1x Body Skincare Tool

 

 

 

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: