Категории

EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax з доставкою вся Україна

EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax з доставкою вся Україна
EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax з доставкою вся Україна EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax з доставкою вся Україна EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax з доставкою вся Україна EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax з доставкою вся Україна
Производитель: GreenMax
Модель: GM14033
Наличие: Есть в наличии
Цена: 282.00 грн.
Кол-во:     - или -   В закладки
В сравнение

EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax

EКОпорошок для стирки белых и цветных вещей GreenMax

Час настав!

ECOпорошок натуральний концентрат для прання білих та кольорових речей – це універсальний засіб для прання. У засобі використовуються унікальні компоненти, які застосовуються також у косметиці та стоматології. Відмінно усуває плями пігментного походження на білих тканинах усіх типів, чинить антибактеріальну дію, знищує неприємний запах. Ефективний навіть за температури води 20 °С.

 • у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження
 • не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів

 

Опис EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax

ЕСОпорошок натуральний концентрат для прання дитячих речей ТМ GREEN MAX – це ефективний і безпечний засіб для прання. Ефективно виводить пігментні плями від трави, соків, кави, чаю, а також жирні плями. У разі сильного забруднення не потребує додаткового замочування. Усуває неприємні запахи. Має антибактеріальну й антигрибкову дію. Підходить для прання білих і кольорових речей з тканин усіх типів, крім вовни та шовку. Добре відбілює завдяки активному кисню. Зберігає яскравий колір речей. Не руйнує структуру волокон тканини. Підходить для води будь-якої жорсткості, не вимагаючи додаткових пом'якшувачів! Підходить для використання в машинах будь-якого типу та для ручного прання. Захищає пральну машину від утворення вапняного нальоту.

 

Склад EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax

Склад: 15-30% хлорид натрію (сіль харчова), сода, кисневмісний відбілювач; 5-15% сульфати жирного спирту кокосової олії, тетранатрієва сіль метилгліциндіоцтової кислоти; менше 5% силікати, мило з кокосової та пальмової олії, активатор ТАЕД, ензими.

 

Дата виготовлення та номер партії вказані на етикетці.

Строк придатності: 3 роки

 

Спосіб застосування EКОпорошок для прання білих та кольорових речей GreenMax

Дотримуватися рекомендацій з дозування порошку, т.к. багато піни знижує миючі властивості порошку, а при використанні великої кількості порошку він повністю не виполіскується і білизна стає сірою. Не замочувати одяг на тривалий період у не повністю розчиненому порошку - можуть залишитися білі плями на одязі або він може полиняти.

 

Використовувати додатково засоб для виведення плям при забрудненні одягу цитрусовими, томатами, червоним вином.

Звичайне прання - 40 грам засобу при 40 градусів.

Прання білої білизни (ефективне відбілювання) – 40 г засобу при 60 градусів.

 

Прання кольорової білизни – 40 г засобу при 40 градусів.

Плями від жиру, ягід, ягідних компотів, чаю, кави, домашнього вина, білкові плями (без замочування і засобу для виведення плям) – 40 – 50 грам засобу при 60 градусів.

 

Застереження. Порошок високої концентрації! Під час ручного прання рекомендовано повністю розчинити порошок перед завантаженням білизни. Уникати довготривалого контакту нерозчиненого порошку з тканиною.

 

Для прання кольорових речей із нестійким барвником для попередження знебарвлення рекомендована температура прання 40 °С. Не використовувати для прання виробів із вовни та шовку.

 

Умови зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці, за температури від 0 °C до +30 °C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин.

 

Запобіжні заходи. Уникати ковтання, вдихання та контакту з очима. У разі потрапляння порошку в очі промити їх проточною водою. За потреби звернутись до лікаря. При підвищеній чутливості шкіри використовувати гумові рукавички.

 

Ще більше варіантів:

EКОпорошок дитячий для прання білих та кольорових речей GreenMax

 

 

 

 

EКОпорошок для стирки белых и цветных вещей GreenMax

ECOпорошок натуральный концентрат для стирки белых и цветных вещей – это универсальное стиральное средство. В средствах используются уникальные компоненты, которые применяются также в косметике и стоматологии. Отлично устраняет пятна пигментного происхождения на белых тканях всех типов, оказывает антибактериальное действие, уничтожает неприятный запах. Эффективен даже при температуре воды 20 °С.

 • в составе исключительно натуральные компоненты растительного и минерального происхождения
 • не содержит SLS/SLES, фосфатов, фосфонатов, хлора, оптических отбеливателей, триклозана, парабенов, ароматизаторов

 

Описание ЭКОпорошок ля стирки белых и цветных вещей GreenMax

ЕСОпорошок натуральный концентрат для стирки детских вещей ТМ GREEN MAX – это эффективное и безопасное средство для стирки. Эффективно выводит пигментные пятна от трав, соков, кофе, чая, а также жирные пятна. При сильном загрязнении не требуется дополнительное замачивание. Устраняет неприятные запахи. Обладает антибактериальным и антигрибковым действием. Подходит для стирки белых и цветных вещей из тканей всех типов, кроме шерсти и шелка. Хорошо отбеливает благодаря активному кислороду. Сохраняет яркий цвет вещей. Не разрушает структуру волокон ткани. Подходит для воды любой жесткости, не требуя дополнительных умягчителей! Подходит для использования в машинах любого типа и ручной стирки. Защищает стиральную машину от образования известкового налета.

 

Состав ЭКОпорошок для стирки белых и цветных вещей GreenMax Состав: 15-30% хлорид натрия (соль пищевая), сода, кислородсодержащий отбеливатель; 5-15% сульфаты жирного спирта кокосового масла, тетранатриевая соль метилглициндиуксусной кислоты; менее 5% силиката, мыло из кокосового и пальмового масла, активатор ТАЭД, энзимы.

 

Дата изготовления и номер партии указаны на этикетке.

Срок годности: 3 года

 

Способ применения EКОпорошок для стирки белых и цветных вещей GreenMax

Следовать рекомендации по дозировке порошка, т.к. много пены снижает моющие свойства порошка, а при использовании большого количества порошка он полностью не выполаскивается и белье становиться серым. Не замачивать одежду на длительный период в не полностью растворенном порошке – могут остаться белые пятна на одежде или же она может полинять.

Использовать дополнительно пятновыводитель при загрязнении одежды цитрусовыми, томатами, красным вином. Обычная стирка – 40 грамм средства при 40 градусов.

 

Стирка белого белья (эффективное отбеливание) – 40 грамм средства при 60 градусов.

Стирка цветного белья – 40 грамм средства при 40 градусов.

Пятна от жира, ягод, ягодных компотов, чая, кофе, домашнего вина, белковые пятна (без замачивания и пятновыводителя) – 40 – 50 грамм средства при 60 градусов.

 

Предостережение. Порошок высокой концентрации! Во время ручной стирки рекомендуется полностью растворить порошок перед загрузкой белья. Избегать длительного контакта нерастворенного порошка с тканью. Для стирки цветных вещей с неустойчивым красителем для предотвращения обесцвечивания рекомендуется температура стирки 40 °С. Не использовать для стирки изделий из шерсти и шелка.

 

Условия хранения. Хранить в сухом, защищенном от воздействия прямых солнечных лучей месте, при температуре от 0 до +30 °C, отдельно от пищевых продуктов, в местах, недоступных для детей и животных.

 

Меры предосторожности. Порошок высокой концентрации! Во время ручной стирки рекомендуется полностью растворить порошок перед загрузкой белья. Избегать длительного контакта нерастворенного порошка с тканью.

Для стирки цветных вещей из неустойчивым красителем для предупреждения обесцвечивания рекомендуемая температура стирки 40 ° С. Не использовать для стирки изделий из шерсти и шелка.

 

Избегать глотания, вдыхания и контакта с глазами. В случае попадания порошка в глаза промыть их проточной водой. При необходимости обратиться к врачу. При повышенной чувствительности кожи использовать резиновые перчатки.

 

 

 

Данный товар доступен для заказа во многих странах - Украина, Молдавия, страны Европейского союза, Болгария, Польша, Румыния, Франция, Германия, Греция, Кипр, Словакия, , Хорватия, Словения, Черногория, Испания, Австрия, Бельгия, Великобритания, Венгрия, Греция, Дания, Ирландия, Италия, Латвия, Литва, Люксембург, Мальта, Нидерланды, Португалия, Финляндия, Швеция и Эстония

 

 


Производитель: GreenMax
Страна производитель: Украина
Объём: 1000г.
 

 

Купить EКОпорошок для стирки белых и цветных вещей GreenMax

Купить порошок для стирки белых и цветных вещей GreenMax с доставкой в Киев, Львов, Одесса, Николаев, Херсон, Харьков, Полтава, Днепр, Авдеевка, Акимовка, Александрия, Александровка, Александровка, Алупка, Алушта, Алчевск, Амвросиевка, Антрацит, Апостолово,  Арбузинка, Армянск, Артемовск, Арциз, Ахтырка, Балаклея, Балта, Бар, Барановка, Барвенково, Барышевка, Бахмач, Бахчисарай,  Баштанка, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Беловодск, Белогорск, Белогорье, Белозерка, Белополье, Беляевка, Бердичев,  Бердянск, Берегово, Бережаны, Березанка, Березино, Березовка, Берислав, Бершадь, Близнюки, Бобринец, Бобровица, Богодухов,  Богуслав, Болград, Болехов, Борзна, Борислав, Борисполь, Боровая, Бородянка, Борщев, Боярка, Бровары, Броды, Брусилов, Брянка,  Бузуков, Бурштын, Бурынь, Буск, Бучач, Валки, Варва, Васильевка, Васильков, Васильковка, Великая Белозерка, Великая Новоселка,  Верхнеднепровск, Верхов, Верховина, Веселиново, Веселое, Вижница, Винница, Виноградов, Виньковцы, Вишневое, Владимир-Волынский,  Владимирец, Вознесенск, Волноваха, Воловец, Володарка, Володарское, Волочиск, Волчанск, Вольногорск, Вольнянск, Врадиевка,  Высокополье, Вышгород, Гадяч, Гайворон, Гайсин, Галич, Гаспра, Геническ, Герца, Глеваха, Глобино, Глухов, Глыбокая, Голая Пристань,  Голованевск, Горловка, Горностаевка, Городенка, Городище, Городня, Городок, Горохов, Гоща, Гребенка, Гуляйполе, Гурзуф, Гусятин,  Двуречная, Дебальцево, Демидовка, Деражня, Дергачи, Джанкой, Дзержинск, Диканька, Днепродзержинск, Днепропетровск,  Днепрорудное, Доброполье, Добрянка, Докучаевск, Долина, Долинская, Доманевка, Донецк, Драбов, Дрогобыч, Дружковка, Дубно,  Дубровица, Дунаевцы, Евпатория, Еланец, Емильчино, Енакиево, Жашков, Желтые Воды, Жидачев, Житомир, Жмеринка, Жолква,  Залещики, Запорожье, Заречное, Заставна, Зачепиловка, Збараж, Зборов, Звенигородка, Згуровка, Здолбунов, Зеньков, Змиев, Знаменка,  Золотоноша, Золочев, Ивано-Франковск, Ивановка, Иванычи, Измаил, Изюм, Изяслав, Илларионово, Ильинцы, Ильичевск, Ирпень, Иршава,  Ичня, Кагарлык, Казанка, Казатин, Каланчак, Калиновка, Калуш, Каменец-Подольский, Каменка, Каменка-Бугская, Каменка-Днепровская,  Камень-Каширский, Канев, Карловка, Катеринополь, Каховка, Кегичевка, Кельменцы, Керчь, Киверцы, Киев, Килия, Кировоград, Кировск,  Кировское, Кицмань, Кобеляки, Ковель, Кодыма, Козелец, Козельщина, Козова, Козятин, Коломак, Коломыя, Компанеевка, Комсомольск,  Конотоп, Константиновка, Кореиз, Корец, Короп, Коростень, Коростышев, Корсунь-Шевченковский, Корюковка, Косов, Костополь, Котельва,  Котовск, Краматорск, Красилов, Красноармейск, Красноград, Краснодон, Краснокутск, Красноперекопск, Краснополье, Красные Окны, Красный Лиман, Красный Луч, Кременчуг, Кривой Рог, Куйбышево, Кулиничи, Купянск, Ладыжин, Лисичанск, Лозовая, Лопатин, Лохвица,  Лубны, Луганск, Луцк, Люботин, Макеевка, Мангуш, Марганец, Мариуполь, Марьинка, Мелитополь, Мена, Мерефа, Миргород,  Михайловка, Млинов, Могилев-Подольский, Молодецкое, Монастыриска, Монастырище, Моршин, Мостиска, Мукачево, Мурованые  Куриловцы, Народичи, Недригайлов, Нежин, Немиров, Нетишин, Нижние Серогозы, Никополь, Новая Каховка, Новая Одесса,  Новая Ушица, Новгород-Северский, Новгородка, Новоазовск, Новоайдар, Новоархангельск, Нововолынск, Нововоронцовка, Новоград-Волынский, Новоднестровск, Новомиргород, Новомосковск, Новопсков, Новоселица, Новотроицкое, Новоукраинка, Новояворовск, Новые Санжары, Новый Буг, Носовка, Обухов, Овидиополь, Овруч, Онуфриевка, Оратов, Орджоникидзе, Орехов, Оржица, Острог, Очаков,  Павлоград, Первомайск, Первомайский, Первомайское, Перевальск, Перемышляны, Перечин, Переяслав-Хмельницкий, Першотравенск, Першотравенск, Петрово, Петропавловка, Печенеги, Пирятин, Погребище, Подволочиск, Подгайцы, Полесское, Пологи, Полонное, Попасная, Попельня, Приазовское, Прилуки, Приморск, Пустомыты, Путивль, Путила, Пятихатки, Радехов, Радомышль, Радывылив, Раздельная, Раздольное, Ракитное, Ратнов, Рахов, Репки, Решетиловка, Ровеньки, Ровно, Рогатин, Рожище, Рожнятов, Розовка, Романов,  Ромны, Рубежное, Ружин, Саврань, Садовое, Саки, Самбор, Сарата, Сарны, Сахновщина, Свалява, Сватово, Свердловск, Светловодск,  Севастополь, Северодонецк, Селидово, Семеновка, Семеновка, Середина-Буда, Симферополь, Синельниково, Скадовск, Сквира, Сколе, Славута, Славутич, Славяносербск, Славянск, Смела, Снежное, Снигиревка, Снятин, Сокаль, Сокиряны, Соленое, Сосница, Сосновка, Софиевка, Ставище, Старая Выжевка, Старая Синява, Старобельск, Старобешево, Старое село, Староконстантинов, Старый Самбор, Стаханов, Сторожинец, Стрый, Судак, Сумы, Счастье, Талалаевка, Тальное, Тараща, Тарутино, Татарбунары, Тельманово, Теофиполь,  Теплик, Теребовля, Терновка, Тернополь, Тетиев, Тлумач, Токмак, Томаковка, Томашполь, Торез, Троицкое, Тростянец, Трускавец, Тульчин, Турийск, Турка,Тячев, Ужгород, Украинка, Ульяновка, Умань, Устиновка, Фастов, Феодосия, Фрунзовка, Харцызск, Хмельник, Хмельницкий, Хорол, Хотин, Христиновка, Хуст, Харичанка, Цюрупинск, Олешки, Чаплинка, Чемеровцы,  Червоноармейск, Черноморск, Червоноград, Черкассы, Черневцы, Чернигов, Черниговка, Черновцы, Черногородка, Черняхов, Чортков,  Чугуев, Чутово, Шаргород, Шахтерск, Шацк, Шепетовка, Широкое, Ширяево, Шишаки, Шостка, Шпола, Шумск, Щорс, Энергодар,  Южноукраинск, Южный, Яворов, Яготин, Ялта, Ямполь, Яремча, Ярмолинцы, Ясиноватая, Украина, Молдавия, страны Европейского союза, Болгария, Польша, Румыния, Франция, Германия, Греция, Кипр, Словакия, , Хорватия, Словения, Черногория, Испания, Австрия, Бельгия, Великобритания, Венгрия, Греция, Дания, Ирландия, Италия, Латвия, Литва, Люксембург, Мальта, Нидерланды, Португалия, Финляндия, Швеция и Эстония, Чехия,

 

 

ECO powder for washing white and colored clothes GreenMax

ECOpowder natural concentrate for washing white and colored clothes is a universal detergent. The tool uses unique components that are also used in cosmetics and dentistry. Perfectly removes spots of pigment origin on white fabrics of all types, has an antibacterial effect, destroys unpleasant odors. Effective even at a water temperature of 20 °C.

 

 • contains exclusively natural components of plant and mineral origin
 • does not contain SLS/SLES, phosphates, phosphonates, chlorine, optical brighteners, triclosan, parabens, fragrances

 

Description of GreenMax ECOpowder for washing white and colored clothes

ECOpowder natural concentrate for washing clothes TM GREEN MAX is an effective and safe washing agent. Effectively removes pigment spots from grass, juices, coffee, tea, as well as greasy spots. In case of heavy contamination, additional soaking is not required. Eliminates unpleasant odors. It has an antibacterial and antifungal effect. Suitable for washing white and colored clothes made of all types of fabrics, except wool and silk. Whitens well thanks to active oxygen. Keeps the bright color of things. Does not destroy the fabric fiber structure. Suitable for water of any hardness, without requiring additional softeners! Suitable for use in any type of machine and for hand washing. Protects the washing machine from the formation of lime scale.

 

1000g

The composition of GreenMax EKO powder for washing white and colored clothes

Composition: 15-30% sodium chloride (table salt), soda, oxygen-containing bleach; 5-15% sulfates of fatty alcohol of coconut oil, tetrasodium salt of methyl glycine diacetic acid; less than 5% silicates, coconut and palm oil soap, TAED activator, enzymes.

 

The date of manufacture and batch number are indicated on the label.

Shelf life: 3 years

 

How to use GreenMax ECO powder for washing white and colored clothes

Follow the powder dosage recommendations, because a lot of foam reduces the washing properties of the powder, and when using a large amount of powder, it is not completely rinsed and the laundry becomes gray. Do not soak clothes for a long period of time in incompletely dissolved powder - white spots may remain on the clothes or it may fade.

 

Use an additional stain remover when clothes are stained with citrus fruits, tomatoes, or red wine. Normal washing - 40 grams of product at 40 degrees.

 

Washing white linen (effective bleaching) - 40 g of product at 60 degrees.

 

Washing colored linen - 40 g of detergent at 40 degrees.

 

Stains from fat, berries, berry compotes, tea, coffee, homemade wine, protein stains (without soaking and stain remover) - 40-50 grams of the product at 60 degrees.

 

 

Reservation. Powder of high concentration! When washing by hand, it is recommended to completely dissolve the powder before loading the laundry. Avoid prolonged contact of undissolved powder with fabric.

A washing temperature of 40 °C is recommended for washing colored items with unstable dye to prevent discoloration. Do not use for washing products made of wool and silk.

Storage conditions. Store in a dry place, protected from direct sunlight, at a temperature from 0 °C to +30 °C, separately from food products, in places inaccessible to children and animals.

Precautions. Avoid swallowing, inhalation and contact with eyes. If the powder gets into the eyes, wash them with running water. If necessary, consult a doctor. In case of increased skin sensitivity, use rubber gloves.

 

 

 

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: